ремонт ванной.
как построить флигель
ремонтное село

Захист в кримінальному провадженні

В рамках кримінального провадження здійснюємо захист на всіх стадіях кримінального процесу.
Адвокати підготують Вас до слідчої дії, розроблять лінію поведінки на допиті, підготують необхідні заяви та клопотання, оскаржать неправомірні дії (бездіяльності) органу, який здійснює розслідування кримінальної справи.

Допомога адвоката з кримінального права включає комплекс заходів і послуг.

Досудове розслідування - вивчення матеріалів справи, ознайомлення з інкримінованими порушеннями, участь при пред'явленні підозри, при отриманні пояснень з підозрюваного, вироблення стратегії поведінки і тактики захисту.

Суд - представлення інтересів клієнта, консультування обвинуваченого, збір доказів невинності, відвідування клієнта в слідчому ізоляторі, ініціювання експертиз, протистояння звинуваченнями прокурора.

Слухання кримінальної справи - участь в судових засіданнях, залучення до дачі показань свідків, долучення доказів до справи, ознайомлення з протоколом засідання і внесення зауважень, заперечення проти неправомірних дій і заяв прокурора, судді і адвоката звинувачення, заяви відводів суду.

Оскарження вироку - ознайомлення з винесеним вироком, складання і подача касаційних позовів, захист клієнта в апеляційному або Верховному суді, вивчення матеріальної бази кримінальної справи, визначення юридичної підстави для оскарження вироку.

Виконання вироку суду - захист прав засудженого, участь в ухваленні рішення щодо місця відбування покарання, клопотання про дострокове звільнення, пом'якшення виду покарання, умовне відбування покарання, погашення або зняття судимості.

Наші спеціалісти нададуть допомогу у збиранні необхідних документів для порушення кримінальної справи приватного звинувачення, проведуть кваліфіковану юридичну консультацію з усіх питань, що стосуються справ приватного звинувачення.